Смарт-приставка для телевізора або як невелика коробочка може поліпшити ваше життя?

0
15

Останнє десятиліття сучасні технології розвиваються семимильними кроками. Ще 15 років тому люди раділи величезним стаціонарним комп’ютерам, які займали більшу частину столу і постійно вдосконалювалися новими деталями, що розширювали їхній функціонал. Але з появою перших ноутбуків і планшетів, швидкість роботи системи та високі технічні характеристики перестали бути єдиним пріоритетом вибору девайса.Смарт-приставка для телевізора або як невелика коробочка може поліпшити ваше життя?Тепер усі прагнуть зменшити розміри пристроїв, водночас максимально розширивши їхній функціонал. Для тих же, хто цінує високу якість відпочинку або хоче працювати на екрані з величезним розміром, винайшли смарт-приставки Leobox.ua, здатні по максимуму розширити можливості вашого телевізора.

Що таке смарт-приставка?

Смарт-приставка — це невеличкий девайс, який за невеликі кошти подарує вам можливість максимально розширити потенціал вашого пристрою. Більшість із них мають 4 або 8 ядерний процесор та управляються за допомогою ОС Android. Оперативної пам’яті в смарт-приставках зазвичай не менше 1 Гб, а також їх оснащують великою кількістю роз’ємів.

Основні характеристики смарт-приставок

Назва Технічні дані
Медіаплеєр Full HD. 4K
Функціонал Відеозв’язок, перегляд телебачення, YouTube, використання для ігор чи налаштування стереосистеми й т.д.
Роз’єми Micro USB. USB 2.0, слот для карти пам’яті, HDMI та S / PDIF, Ethernet
Кількість ядер 4-8
Адаптер прийому Wi-Fi 802.11

 

Керувати пристроями такого формату можна голосом, пультом чи за допомогою смартфону. Це залежить від обраних вами налаштувань та типу приставки, яку ви придбали.Смарт-приставка для телевізора або як невелика коробочка може поліпшити ваше життя?

Основні різновиди смарт-приставок

В залежності від мети та бюджету вашої покупки, ви можете обрати:

  • девайс з голосовим керуванням, який має вбудований голосовий помічник, здатний відповідати на запитання та передавати дані на сам пристрій для виконання команд;
  • приставку з IPTV — пристрій за допомогою якого ви можете переглядати фільми ти шоу через інтернет-з’єднання;
  • варіант, що підтримує Т2 — здатний підтримувати трансляцію безкоштовних каналів;
  • ігрові приставки, які призначені підтримувати платформи для ігор на телеекрані;
  • гібридні — здатні підтримувати 2 або більше типів функцій з перелічених вище.

 

Сьогодні ви можете придбати будь-яку смарт-приставку, здатну закрити всі ваші запити. Проте перед тим, як зробити вибір на користь однієї з них, варто визначитись з метою вашої покупки, і тоді обраний девайс буде радувати вас протягом довгого часу.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ