Стенди розвал-сходження для СТО

0
6

Стенди розвал-сходження дозволяють проводити ефективну і комплексну діагностику ходової частини транспортного засобу. Це призводить до більш швидкого усунення несправностей, таких як, наприклад, неправильний знос шин або криве рульове колесо при русі прямо. При правильній діагностиці стану геометрії транспортного засобу можна зробити відповідні коригувальні кроки.Стенди розвал-сходження для СТОЧому автомобільна діагностика так важлива?

Автомобільна діагностика є дуже важливим елементом профілактики несправностей в транспортному засобі. Завдяки використанню сучасних технологій можна проводити діагностику ходової частини за допомогою геометричних пристроїв https://fenix-market.com/razvalshozhdenie/ для СТО. Все це відбувається завдяки відповідним інструментам, які дозволяють зчитувати параметри установки коліс в просторі і порівнювати їх з еталонними даними, зазначеними виробником автомобіля. Стенди розвал-сходження використовуються як для вимірювання, так і для регулювання положення коліс і осей, що безпосередньо впливає на безпеку водія на дорозі. Діагностика, що проводиться геометричними пристроями, в залежності від ступеня їх технічної складності, дозволяє виявити несправності протягом 1 хвилини.

Стенди розвал-сходження — як вони працюють?

Вимоги клієнтів зростають з кожним роком, пропорційно їх обізнаності про автомобілебудування і турботі про транспорт. З цієї причини все більше споживачів очікують комплексної автомобільної діагностики, яка можлива тільки завдяки професійним геометричним пристроям. З цієї причини прилади цього типу вже постійно увійшли до складу обладнання кожного сервісу СТО або шиномонтажі, особливо враховуючи, що завдяки розвитку цифрових технологій ця область також буде постійно розвиватися.Стенди розвал-сходження для СТОСеред найбільш поширених в даний час пристроїв для геометрії відносяться стенди розвал-сходження з електронними вимірювальними головками, встановленими на колеса. Принцип роботи даного типу обладнання не складний. Головки встановлюються безпосередньо на колеса автомобіля. Інформація про розташування опорних коліс і осей передається інфрачервоним випромінюванням. Потім дані поступають на комп’ютер.

У асортименті є стенди розвал-сходження за привабливими цінами. Правильна конфігурація компонентів на ведучих осях необхідна для безпечного переміщення автомобіля — незалежно від того, чи маєте справу з міським пасажирським транспортним засобом або великим фургоном.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ