Стиль кітч: неординарне рішення для вашого інтер’єру

0
281

Оформлення дизайну в стилі кітч по праву займає місце одного з незвичайних і суперечливих стилів. Контрастний, шокуючий, певною мірою викликає, що включає безліч предметів, і навіть їх складових, він, зрештою, є взірцем несмаку. Тим не менш, люди часто не можуть відрізнити справжній дизайн у стилі кітч, від брехливого мистецтва. remontdim.lviv.ua — ремонт квартир Львів.Стиль кітч: неординарне рішення для вашого інтер'єру

У кітчі виділяють такі напрями: мимовільний та осмислений.

Найчастіше інтер’єр оформлений в такому стилі зустрічається в житлах забезпечених людей. У спробах звернути увагу на свою спроможність, використовуються дуже дорогі та рідкісні матеріали для облаштування будинку, купуються антикварні меблі і навмисно змушують весь житловий простір великою кількістю всіляких аксесуарів, а що найважливіше, вони або погано, або зовсім не поєднуються один з одним. Об’єднання множини здавалося б непоєднуваних елементів є основою даного стилю.

Другий напрямок інтер’єру в стилі кітч кардинально відрізняється від вищезазначеного. Він заснований на бідності, а якщо точніше, на спробах її приховати. Для оформлення застосовують речі, які знаходяться під рукою або які можна придбати при невеликому достатку. Таке дизайнерське рішення передбачає використання різноманітних дешевих аксесуарів, килимів, всіляких рюшок, квітів та гардин.

Але також ви можете зустріти кітч – як втілення мистецтва та стилю, що базується на невидимій межі між абсурдністю та унікальністю. Справжніми творцями такого інтер’єру можуть бути дизайнери які мислять неординарно або люди з нестандартною уявою.

Кітч створюється свідомо. Саме ця риса відокремлює такий інтер’єр від псевдомистецтва. Висміюючи надмірне багатство та вимушену бідноту, кітч провокує і кидає виклик повсякденному думці та стилю життя. Це свого роду бунт, незгода із загальноприйнятими правилами гармонії.

Особливості стилю кітч

Характерною відмінністю стилю кітч є нестримне буйство фарб та поєднання різнопланових речей, які помітні неозброєним оком. Кімната з таким інтер’єром викликає дисонанс як на палітрі, так і в предметах. Наявність неординарності у всьому, починаючи з обробки стін і закінчуючи вибором меблів або різних химерних компонентів. Кожна деталь такого інтер’єру буквально намагається привернути до себе увагу з допомогою крикливості форм і колірної гами.

Також на загальному тлі виділяється негармонійне поєднання різних смакових проблем. У кітчі одночасно можна зустріти такі стилі як ф’южн і мінімалізм, рококо і хай-тек, лофт і кантрі. Ні для кого не буде новиною наявність жалюзі на чудовому вікні в готичному стилі або поєднання виробів із пластику та мармуру. Натяжні стелі, розмальовані стіни, стара шафа фіолетового кольору поруч із сучасною технікою — не питання. Все це доречно для інтер’єру у стилі кітч.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ