У космосі знайшли ще одне «відро для сміття»!

0
1378

У космосі знайшли ще одне «відро для сміття»!

Дивно, але людина скрізь встигає наслідити так, що іноді буває за це соромно! Мало того, що люди неабияк «постаралися» на Землі, заваливши і сушу, і море, і повітря різного роду відходами, вони почали і «освоєння космосу».

Навколо Землі повно самого різного космічного сміття. Якщо спостерігати в сильний телескоп, то можна виявити чимало свідчень того, що там побувала людина. На перший погляд, може здатися, що особливої ​​проблеми тут немає. Ну подумаєш, якесь сміття на орбіті! Але давайте подивимося трохи вперед.

Люди відправляють в космос все більше число апаратів. Це найрізноманітніші за своїм призначенням супутники. У космосі стає все тісніше. В результаті навіть порівняно невеликі за габаритами космічні об’єкти можуть стати причиною серйозних проблем, наприклад, пошкодивши обшивку супутника, або вивівши з ладу його важливі системи.

У космосі знайшли ще одне «відро для сміття»

Нещодавно в космосі було виявлено ще одне «відро для сміття» — так фахівці називають цей самий сміття. Його незвичність в тому, що об’єкт має дивну орбіту. Він, то наближається до Землі на відстань до 600 кілометрів, то віддаляється від неї на 500 000 кілометрів.

Вчені відзначають, що легені об’єкти можуть мати нестабільні траєкторії, які неможливо спрогнозувати. Вони допускають, що об’єкт A10bMLz може під час наступних циклів згоріти в земній атмосфері.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ