На південному полюсі Марса знайшли «купола інопланетян»

0
748

Уфологи і віртуальні археологи із товариства «UFOmania» розглядали супутникові знімки марсіанського південного полюса і несподівано зробили дивовижну знахідку. Виявилося, що на вершині південної півкулі Червоної планети знаходяться два великих округлих об’єкта, підозріло схожих на купола.

На південному полюсі Марса знайшли «купола інопланетян»

Опуклі «будови», відкидають тіні, мають вражаючу симетрію, тому дослідники і припустили, що це — аж ніяк не природні утворення, а рукотворні об’єкти. Хто міг їх звести на далекому небесному тілі, куди людство відправляє поки тільки роботів? Звичайно ж, представники позаземної цивілізації. По крайней мере, так вважають автори знахідки, які не звикли пояснювати свої «позаземні» відкриття матеріалістичними гіпотезами.

Фахівці переконані, що інопланетяни (в крайньому випадку — розумні марсіани) змушені жити під поверхнею планети, щоб не піддавати себе впливу згубної космічної радіації. Мовляв, подібні «купола» можуть служити «зеленим чоловічкам» (марсианам) для спостережень за Марсом і космосом, а також для збору сонячного випромінювання.

Ось таке цікаве припущення. А ви як вважаєте, це дійсно рукотворні об’єкти? ..

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ