Хлопчик з’явився з нізвідки під час телерепортажу

0
1283

Представлена ​​нижче відеозапис є уривком з недавнього репортажу, показаного на британському телеканалі «BBC News». Багато глядачів, які дивилися цей випуск новин, несподівано помітили в ефірі одну загадкову деталь, схожу на щось з науково-фантастичного чи містичного фільму.

Хлопчик з'явився з нізвідки під час телерепортажу

Ролик демонструє випадкову англійку, у якій репортер бере інтерв’ю. Якщо придивитися уважно, можна побачити, як серед перехожих позаду правого плеча жінки немов з нізвідки з’являється дитина. Деякі глядачі навіть розгледіли, що це хлопчик, якого веде за руку дорослий.

Загадкове подія відбулася в середу, 12 грудня, коли англійські журналісти ходили по вулицях і розпитували випадкових перехожих, що ті думають про нинішню політичну обстановку в країні. Ці інтерв’ю придбали в певний момент майже містичний відтінок, коли позаду однієї з опитуваних в одну мить виникли з нізвідки двоє людей. Зрозуміло, така новина стрімко розлетілася по закордонних сайтах, присвячених паранормальщіні.

Багато телеглядачів і користувачі Всесвітньої павутини порахували, що хлопчик і його батько просто-напросто телепортувалися на вулицю, і цей момент був випадково відображений камерою журналістів. Однак скептики знайшли події пару цілком раціональних пояснень, які також можуть виявитися вірними.

Одні сумніваються і стверджують, що «BBC» не сподобалася якась репліка інтерв’юйованого дами, і телеканал вирішив вирізати цей фрагмент, зробивши «згладжування» відеоряду з метою приховати монтаж. В цю мить, мовляв, в кадр і увійшли батько з дитиною. Тобто це поширена помилка відеомонтажу (якщо це, звичайно, був не прямий ефір).

За словами інших скептиків, перед нами звичайна відображення пішоходів в зігнутої вітрині.

А як вважаєте ви? Чи не правда, повірити в телепортацію куди більш приємно, ніж в якісь реалістичні «помилки» і ілюзії? ..

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ