«Прямокутне отвір» виявили на поверхні Місяця

0
843

Група зарубіжних уфологів розглядала віртуальні картки природного супутника Землі і несподівано зробила поразітельнуюнаходку.

Ентузіасти не повірили своїм очам, коли розгледіли щось дивне всередині ударного кратера Банкрофт на східному кордоні Моря Дощів. На видимій стороні Місяця виявився добре помітний чорний прямокутник, підозріло нагадує ідеально рівне отвір. Новина моментально облетіла безліч сайтів, присвячених уфології і життя за межами Землі.

«Прямокутне отвір» виявили на поверхні Місяця

Тайванський фахівець Скотт Уорінг, що став одним з авторів дивної знахідки, переконаний, що він і його колеги виявили вхід в секретну базу прибульців, розташовану всередині Місяця. Скотт давно підозрює, що найближче до нас небесне тіло може насправді бути рукотворним об’єктом, створеним представниками позаземної цивілізації.

Мовляв, видима нам Місяць представляє собою лише порожню оболонку, всередині якої розташовується гігантський мегаполіс інопланетян. На думку Уорінг, така космічна станція з’явилася на орбіті нашої планети ще задовго до того, як перша риба виповзла на землю. Можливо, Місяць була створена «зеленими чоловічками» для спостережень за людською еволюцією і контролю над нашою расою.

Так чи інакше, уфологи кажуть: чорний прямокутник на поверхні Селени є черговим серйозним доказом того, що Місяць не так проста, як нас переконують вчені всього світу і НАСА зокрема. Якщо дане небесне тіло нежилі, то як тоді пояснити появу на ньому описаної аномалії? Не кажучи вже про сотні інших подібної цієї, так само незрозумілих з точки зору наукових поглядів на природний супутник Землі. Природний чи? ..

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ