«Ровер марсіан» знайшли на Червоній планеті

0
813

Популярний уфолог з Тайваню Скотт Уорінг виступив з черговою потенційно сенсаційною заявою. За словами ентузіаста, він розглядав знімки Червоної планети, зроблені американським ровером «К’юріосіті», і виявив на двох з них незрозумілий маленький об’єкт, схожий … на ще один марсохід.

«Ровер марсіан» знайшли на Червоній планеті

Малоймовірно, що фахівці НАСА стали б приховувати, що їх робот здатний випускати власну мініатюрну копію для мікроскопічного дослідження марсіанського грунту. Таким чином, Уорінг переконаний, що перед нами ровер «зелених чоловічків», і його дизайн аналогічний дизайну знаменитого «К’юріосіті».

Скептики, звичайно ж, стверджують, ніби мова йде про звичайну парейдолічні ілюзії, і за інопланетний міні-марсохід уфолог прийняв скупчення світлих каменів химерної форми. Вважається, що людський мозок постійно шукає знайомі образи і обриси в випадкових об’єктах, візерунках і текстури.

«Ровер марсіан» знайшли на Червоній планеті

За свою порівняно довгу кар’єру уфолог і віртуального археолога Скотт Уорінг виявив на Марсі багато десятків, а то і сотні різних аномалій і артефактів, які нібито свідчать про існування на Червоній планеті розумного життя. Зрозуміло, далеко не всі вірять в реальність таких відкриттів. Крім того, всі ці «марсіанські сенсації» чомусь не знаходять живого відгуку не тільки у ортодоксальної науки, але навіть у серйозних незалежних вчених.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ